Web Sitesi Kullanım Koşulları

1. Şartlar

https://aquaadventures-tr.com/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına tabi olmayı ve yürürlükteki tüm yerel yasalara göre sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

Sadece kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için aquaadventures-tr.com Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, mülkiyet devri değil, lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • malzemeleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir kamuya teşhir amacıyla kullanmak;
  • aquaadventures-tr.com’un Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılımda tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
  • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet notlarını kaldırmak; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya herhangi bir başka sunucudaki materyalleri “aynalamak”.

Bu, aquaadventures-tr.com’un bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Koşulları , Kullanım Koşulları Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur .

3. Feragatname

aquaadventures-tr.com Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sunulmaktadır. aquaadventures-tr.com, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca, aquaadventures-tr.com, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği veya bu tür materyaller veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir site ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

aquaadventures-tr.com web sitesindeki materyallerin kullanımı veya kullanılamaması nedeniyle doğacak zararlardan aquaadventures-tr.com veya tedarikçileri, aquaadventures-tr.com veya bu Web sitesinin yetkili bir temsilcisi olsa bile sorumlu tutulamaz. söz konusu zararın meydana gelme olasılığı sözlü veya yazılı olarak bildirilmiştir. Bazı yetki alanları, zımni garantiler üzerindeki sınırlamalara veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Yazım Hataları

aquaadventures-tr.com Web Sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. aquaadventures-tr.com, bu Web Sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmeyecektir. aquaadventures-tr.com, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değiştirebilir. aquaadventures-tr.com materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

aquaadventures-tr.com, Web Sitesi ile bağlantılı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin aquaadventures-tr.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Herhangi bir bağlantılı web sitesinin kullanımı, kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

aquaadventures-tr.com, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını dilediği zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Uygulanacak Hukuk

aquaadventures-tr.com Web Sitesi ile ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.